Про компанію

Радий вітати вас на веб-сайті нашого адвокатського бюро!

Мене звати Іван Хомич, я адвокат та засновник одноіменного адвокатського бюро!

Адвокатське бюро Івана Хомича було створене мною в липні 2017 року, до цього наша компанія називалась Юридична фірма "Юрпротект", яка була заснована в 2012 році.

За цей час я разом зі своєю командою здобув необхідний практичний досвід, який дозволяє нам надавати послуги високого рівня. Ми завжди націленні на досягнення максимального результату для наших клієнтів!

Цінності та принципи, якими ми керуємось в нашій діяльності:

 1. Давати максимальну цінність клієнту!
  На першому місці для нас результат, який має отримати наш клієнт. І цей результат має бути максимальним!
 2. Один за всіх і всі за одного! Команда важливіша за амбіції окремих людей!
  Це про відносини в нашому колективі. Ми цінуємо атмосферу взаємодопомоги та відкритості, яка завжди панує в нашому офісі. Наша мета — бути зірковою командою, а не командою зірок.
 3. Розвивайся або йди! Будь експерт №1 в тому, що ти робиш!
  Ця цінність — про постійний розвиток, підвищення кваліфікації і компетентності кожного члена нашої команди. Ми віримо в те, що ніколи не варто зупинятись, вчитись чомусь новому, адже ти завжди можеш стати кращою версією себе. А від цього в першу чергу виграє наш клієнт!
 4. Не май сто кіп у полі, а май друзів до волі!
  Це українська версія приказки "Не имей сто рублей, а имей сто друзей!" Хороші відносини з людьми - це запорука успіху. Ми в кожному бачимо нашого партнера та друга.
 5. Створюємо тренди та застосовуємо інновації, бо маємо сміливість бути першими!
  Ми сучасне та технологічне бюро. Всі внутрішні процеси в нас виконуються в CRM системі, і це мінімізує вірогідність помилки та робить цінність, яку ми надаємо клієнту, ще більшою. Також ми активно розвиваємо  наш Youtube канал, де викладаємо відео з корисною інформацією по правовим питанням простою та зрозумілою для людей мовою.
 6. Ми не працюємо з "токсичними" клієнтами!
  На жаль, не всім клієнтам ми можемо надавати максимальну цінність. І причина цього не в нас, а  в самих клієнтах - вони не дають нам цього зробити в силу різних причин: не можуть довіритись нам на всі 100%, намагаються контролювати кожний наш крок і т.д. Тому ми надаємо послуги лише тим, хто дійсно цього хоче!

Головний показник нашої діяльності — це рекомендації наших діючих клієнтів. Не зважаючи на те, що ми активно розиваємося та рекламуємось, велика частина наших нових клієнтів звертаються до нас за рекомендацією!

Наша місія — зробити для клієнта звернення за юридичними послугами чи правовою допомогою приємним досвідом та дати клієнту максимальний результат!

З великою повагою до вас, Іван Хомич.