Комплексний захист бізнесу

На сьогоднішній день досить складно вести успішний бізнес без надійної правової підтримки. Тому, кожна поважаюча себе фірма просто зобов'язана вжити всіх заходів для надійного захисту від можливих правових ризиків і фінансових втрат. Детальніше...


Наявність штатного юриста тягне за собою додаткові і не завжди виправдані фінансові витрати. У той час, як абонентське юридичне обслуговування від адвокатського бюро Івана Хомича дозволяє оперативно реагувати і усувати нагальні проблеми у короткий час і за прийнятну ціну. Ми активно працюємо у напрямку комплексного обслуговування юридичних осіб, тому підписавши угоду з нами Ви отримаєте власний юридичний відділ (без будь-яких соціальних виплат), який проведе комплексне вивчення внутрішніх документів підприємства та підготовить до «візитів небажаних гостей». Адже як зазначали давньоримські юристи аltissĭma flumĭna minĭmo sono labuntur – найглибші річки течуть з найменшим шумом.
Абонентська підтримка передбачає достатньо широкий перелік послуг:

  • комплексний юридичний аналіз всіх видів документів (договорів, угод, наказів, інструкцій, установчих документів);
  • досудове врегулювання спорів (складання заяв, скарг, претензій, позовів та подача їх у відповідні органи);
  • представництво інтересів компанії в судах, присутність при перевірках, які проводяться відповідними контролюючими органами;
  • вся необхідна інформаційна та правова підтримка у всіх сферах діяльності компанії;
  • юридична підтримка на переговорах та ділових зустрічах, супровід при підписанні угод.

Вартість абонентського юридичного обслуговування визначається індивідуально в кожному конкретному випадку. Вона формується виходячи з потреб і побажань клієнта, і залежить від часу затраченого юристами на роботу та переліку обраних послуг.
Саме співпраця з нами дозволить вам спокійно займатись своєю діяльністю, адже наші юристи професійно та оперативно вирішать будь-які проблеми, що виникатимуть у процесі такої діяльності. Це дозволить вашій компанії вийти на якісно новий рівень.
Оскільки адвокатське бюро Івана Хомича охоплює широкий спектр господарського, цивільного і кримінального права, то весь вантаж юридичної тяганини Ви можете сміливо перекладати на нас, і займатися виключно веденням власного бізнесу.