Захист у кримінальних справах

Адвокати адвокатського бюро Івана Хомича надають комплексну правову допомогу, спрямовану на захист підозрюваного чи обвинуваченого на всіх стадіях кримінального провадження. Детальніше...


Ми захищаємо на будь-якій стадії незалежно від складності справи, проте варто пам’ятати, що чим раніше клієнт звернеться за юридичною допомогою, тим ефективнішим буде його захист. Навіть якщо вас викликають в якості свідка, особливо щодо злочинів в сфері господарської діяльності, обов’язково потрібно користуватись послугами адвоката. Адже не секрет, що доволі часто після першого допиту свідок стає підозрюваним і надані ним показання можуть значно полегшити роботу слідчого.
Захист в кримінальному провадженні, який забезпечують наші адвокати, включає в себе правову допомогу на всіх стадіях кримінального провадження, а саме:

  • на досудовому розслідуванні;
  • під час судового розгляду справи;
  • при оскаржені вироку чи ухвали суду в апеляційному та касаційному порядку.

Впродовж всієї справи адвокат займається збором доказів, що виправдовують або пом'якшують ступінь провини клієнта, а також контролює дотримання органом досудового розслідування права свого клієнта. Адвокат здійснює захист свого клієнта, фактично будучи присутнім при проведенні кожної слідчої або процесуальної дії, а також шляхом подачі відповідних клопотань з метою поліпшення процесуального статусу для свого підзахисного. Під час судового розгляду справи адвокат обирає найбільш ефективну стратегію і тактику судового процесу. На цій стадії адвокат відкриває нові докази, ініціює допити свідків у справі, проведення судових експертиз та інших процесуальних дій, подає клопотання. Адвокати адвокатського бюро Івана Хомича спеціалізуються на наданні правової допомоги з питань злочинів у сфері господарської діяльності, тому звернувшись до нас за консультацією, ви можете бути впевненими в послугах високої якості.