Абонентське обслуговування
Одним з основних напрямків діяльності юридичної фірми «Юрпротект» є абонентське юридичне обслуговування. Як показав багаторічний досвід роботи в цій сфері, саме такий підхід до вибору юридичного партнера (радника) є більш надійним і економічно обґрунтованим, що дозволяє клієнту самостійно визначати обсяги юридичних послуг, необхідних для задоволення потреб його підприємства.
Ми пропонуємо Вам п'ять основних пакетів абонентського юридичного обслуговування:
Мінімальний
1000 грн./міс.
2 письмові консультації або 5 звернень
1 добірка нормативно-правових актів
2 експертизи
Економ
2000 грн./міс.
* Знижка 5%
5 письмових консультацій або 10 звернень
3 письмових аналіза нормативно-правових актів
3 експертизи
4 письмових документа
1 перереєстрація
Оптимальний
5000 грн./міс.
* Знижка 10%
7 письмових консультацій або 15 звернень
5 добірок нормативно-правових актів
5 експертиз
7 письмових документів
2 перереєстрації
2 участі в переговорах з боку Клієнта
Участь у судовому процесі з боку клієнта, не більше 1 процесу одночасно
Престиж
10000 грн./міс.
* Знижка 20%
15 письмових консультацій або 15 звернень
7 добірок нормативно-правових актів
10 експертиз
12 письмових документів
3 перереєстрації
3 участі в переговорах з боку Клієнта
Участь у судовому процесі з боку клієнта, не більше 1 процесу одночасно
*Знижка надається на час дії договору на абонентське обслуговування на всі інші разові послуги компанії при виборі пакетів: «Економ» — знижка 5%, «Оптимальний» — знижка 10%, «Престиж» — знижка 20% .
Примітка до пакетів послуг
 • Усні консультації з питань застосування цивільного, господарського, адміністративного, трудового, корпоративного, податкового права, тривалість консультації не більше 15 хвилин. Або письмові консультації, складність консультації - не більше півтори години роботи над консультацією.
 • Перевірка та аналіз юридичної документації фірми, правова експертиза документів, що надаються клієнтом. Складність експертизи - не більше півтори години роботи над експертизою.
 • Складання договорів, внутрішніх документів, включаючи установчі документи, заяв, претензій, відповідей на претензії, позовних заяв, відгуків, скарг та інших документів процесуального та правового характеру. Складність складання документа - не більше чотирьох годин роботи над документом.
 • Зміни в установчих документах і реєстрація їх в контролюючих органах.
 • Участь у переговорах з боку Клієнта з контрагентами або контролюючими органами. Тривалість переговорів - не більше 1 години.
 • Участь у судових процесах на стороні Клієнта: представлення інтересів у суді (досудова підготовка, складання позовних заяв, зустрічних позовів, апеляційних скарг, касаційних скарг, заяв про перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами та інших документів, участь у судовому розгляді при розгляді спорів в першої, апеляційної, касаційної інстанції). Ціна позову не більше 30 000 грн.
 • Є питання?
   
  Ви можете скористатись індивідуальним обслуговуванням
  Основною перевагою абонентського супроводу бізнесу є гарантія своєчасного отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату, при цьому:
  • клієнт абсолютно законно економити грошові кошти при сплаті податків та обов'язкових платежів на заробітну плату штатного юриста, а також звільняється від додаткових господарських витрат (утримання робочого місця юриста, забезпечення його нормативною базою та спеціалізованою літературою);
  • на клієнта працює команда професіоналів, а він при цьому сплачує лише абонентну плату;
  • кваліфіковані фахівці завжди дадуть відповідь на будь-які питання клієнта;
  • ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося з метою кар'єрного зростання і високої заробітної плати;
  • ми гарантуємо конфіденційність, якість і своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і дорожимо своєю репутацією.